Hledáte přivýdělek a baví vás kontakt s lidmi?

Vrátný/a v sídle společnosti

Hledáte přivýdělek v klidném prostředí? Jste v důchodu a chcete si přivydělat? Připojte se k nám jako vrátný/á v našem sídle v Jablonci nad Nisou!

Náplň práce:

  • Kontrola vstupu a výstupu osob a vozidel
  • Obchůzky areálu
  • Evidence návštěv a jejich směřování na příslušná pracoviště
  • Dohled nad bezpečností objektu
  • Zajišťování základních administrativních úkonů spojených s provozem vrátnice
  • Směnný provoz (rozpis dle dohody)
    Po – Pá 12:00 – 20:00 / 20:00 – 6:00
    So, Ne 6:00 – 18:00 nebo 18:00 – 6:00

Požadavky:

  • Spolehlivost a pečlivost
  • Schopnost práce ve směnném provozu
  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • Výhodou je předchozí zkušenost na podobné pozici, není však podmínkou

Nabízíme:

  • Přivýdělek vhodný pro důchodce
  • Práci v příjemném a klidném prostředí
  • Možnost flexibilní pracovní doby
  • Stabilní zázemí zavedené společnosti

Pokud máte zájem, zašlete nám vyplněný kontaktní formulář níže.

Těšíme se na Vaši odpověď!

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás! Rádi se o všem pobavíme.

Nebo využijte formulář.

Už jste někdy vykonával/a tuto pozici?
Souhlas se zpracováním osobních údajů