Pracujte v naší expedici

Hledáme nové členy do našeho expedičního týmu! Přidejte se k nám a pomozte nám dostat zboží do našich prodejen rychle a efektivně!

Chcete se stát součástí dynamického týmu a pracovat v prostředí, kde je každý den jiný? Máte rádi výzvy a cítíte se dobře ve skladu? Pak hledáme právě vás!

Místo výkonu práce: Na Výšině 3373/11, 466 01 Jablonec nad Nisou
Nástup možný: Ihned nebo dle dohody
Typ úvazku: Plný úvazek

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání ve firmě s dlouholetou tradicí.
  • Přátelský kolektiv.
  • Možnost profesního růstu a kariérního postupu.
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Dvousměnný provoz

Co bude vaším úkolem?

  • Příprava zboží pro expedici na naše prodejny.
  • Manipulace se zbožím včetně vychystávání, balení a etiketování.
  • Kontrola kvality a kvantity zboží před odesláním.
  • Zajištění pořádku a organizace ve skladu.

Co očekáváme od vás?

  • Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci.
  • Schopnost práce v týmu a dobré komunikační dovednosti.
  • Fyzickou zdatnost pro manipulaci se zbožím.
  • Zkušenost s prací ve skladu je výhodou, ale není podmínkou – rádi vás zaučíme.

Kdo jsme?
Jsme rodinná pekárna, založená na více než 20 let dlouhé rodinné tradici. Celý koncept pekárny NÁŠ CHLÉB je již od začátku zaměřen na ruční výrobu a prodej řemeslně vyráběného pečiva. Přestože se náš sortiment za téměř čtvrt století rozrostl o mnoho dalších druhů pečiva, stále vše vyrábíme ručně a s použitím těch nejlepších surovin. Věříme, že kvalita a poctivý přístup se vyplatí.

Máte zájem? Napište nám prostřednictvím tohoto formuláře.

Máte zkušenosti ve skladu?
Souhlas se zpracováním osobních údajů